Coraz więcej Polaków zastanawia się czy opłaca się obstawiać mecze w zakładach bukmacherskich, a część z nich decyduje się na wykonanie tego kroku. Rejestrują się zatem w firmach bukmacherskich. Ty masz jeszcze pewne wątpliwości? Dlaczego warto to zrobić? Jakie są w tym aspekcie najważniejsze argumenty?

zarabianie na zakładach bukmacherskich
Czy można na zakładach bukmacherskich zarabiać pieniądze?

Bukmacherzy w Polsce – obstawianie jest w 100% legalne

O ten czynnik w ogóle nie musisz się obawiać. Obecnie nie brakuje firm bukmacherskich, które zapewniają, że gra będzie tak naprawdę w 100% legalna. Kilka lat temu została wprowadzona nowa Ustawa Hazardowa. Nie da się ukryć, że wszyscy byli ciekawi, jak to będzie wyglądało w praktyce. Na szczęście gracze jedynie na tym skorzystali. Wszak tak naprawdę wszystko zostało bardzo pieczołowicie uporządkowane. Teraz nie ma żadnych wątpliwości, którzy bukmacherzy online są legalni, a którzy niestety nie… Jak wybrać firmy tylko z tej pierwszej grupy? W tym celu można skorzystać z rozmaitych rankingów.

Aktualnie nie brakuje klasyfikacji takich właśnie podmiotów. Dzięki temu będziesz wiedział, gdzie skierować swoje kroki w pierwszej kolejności. Ogólnie legalne firmy bukmacherskie kooperują z Ministerstwem Finansów. Mają potrzebne dokumenty na oferowane zakładów wzajemnych na terenie Polski. Na okres sześciu lat. Potem zaś znowu trzeba złożyć wniosek, ale dla fachowych podmiotów ten aspekt nie stanowi tak naprawdę żadnego problemu… Co zapewniają zaś takie właśnie firmy bukmacherskie? Generalnie rzecz ujmując, gra jest całkowicie bezpieczna. Np. bez żadnego problemu (szybko i sprawnie) możesz realizować transakcje finansowe. Zarówno te przychodzące, jak i wychodzące. Wygrane nie są przedmiotem żadnej kontroli. Wszystko jest całkowicie legalne.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bez problemu możesz korzystać z licznych metod umożliwiających wpłacanie i wypłacanie pieniędzy. Metody płatności bukmacherskich są bardzo bogate. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z licznych bonusów (promocje są zaś przygotowane nie tylko dla nowych, ale także dla stałych użytkowników). Jeśli zatem chcesz legalnie inwestować pieniądze i je pomnażać (nie każdemu się to rzecz jasna udaje, ale możliwości jak najbardziej są), to warto minimum zastanowić się właśnie nad tym konkretnym wariantem.

Możliwość zarabiania pieniędzy w domu

Co powoduje, że obecnie coraz więcej naszych rodaków decyduje się na założenia konta w jednej z legalnych firm o tematyce bukmacherskiej? Przede wszystkim jest to chęć zarabiania pieniędzy na przykład obstawiając mecze piłki nożnej. Jak już wiesz z poprzedniego akapitu, jest to jak najbardziej możliwe. To nie są żadne „ciemne interesy”. Tutaj wszystko jest czarno na białym. Dodatkowo od wygranych nie musisz odprowadzać podatku do Urzędu Skarbowego. Jest to bowiem na barkach podmiotów bukmacherskich. Kto powinien przede wszystkim zastanowić się zaś nad takim rozwiązaniem? Przede wszystkim osoby, które bardzo dobrze znają się na sporcie. Mylą się jednak ci, którzy uważają, że tutaj wystarczy pobieżna wiedza.

betfan bez depozytu
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy bonus bez ryzyka 600 PLN

Największe szanse na odniesienie sukcesu w zakładach bukmacherskich mają bowiem gracze, którym nie braknie chęci do regularnego poprawiania własnych kwalifikacji. Nie wystarczy znać się na piłce nożnej, teraz popularne są zakłady na e-sport czy gry karciane. Jakie mogą być zarobki? Naprawdę bardzo duże. Są osoby (zawodowi typerzy), którzy od lat utrzymują się wyłącznie z zakładów bukmacherskich stosując co raz popularniejsze zakłady Middle Bets. Można też swobodnie dorobić sobie do pensji podstawowej. Trzeba interesować się jednak sportem (warto skupić się maksymalnie na dwóch dyscyplinach) i konsekwentnie poprawiać własne kwalifikacje. Wtedy regularne zarobki są jak najbardziej do uzyskania.

Połączenie przyjemnego z pożytecznym

Szybka rejestracja w firmie bukmacherskiej może być prawdziwą frajdą. Dlaczego? W końcu możesz bez żadnego problemu połączyć przyjemne wraz z pożytecznym. Odkąd pamiętasz interesowałeś się sportem? Często oglądasz (sam albo z rodziną, znajomymi itp.) transmisje meczów? Uważasz, że dobrze idzie Ci przewidywanie wydarzeń na placu gry, korcie tenisowym itd.?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W takiej sytuacji można to wszystko połączyć. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, by zarabiać pieniądze właśnie na swojej pasji. A dodatkowo będą Ci towarzyszyły naprawdę duże emocje. Czasami każdy z nas chce się kolokwialnie pisząc „wyszaleć”. Lepiej zrobić to zaś w zakładach bukmacherskich niż np. na drodze, co jest przecież niebezpieczne… Bukmacherka w internecie może stać się Twoim nowym hobby. I to naprawdę bardzo dochodowym.

Dostęp do rozmaitych transmisji sportowych

Dlaczego jeszcze warto zarejestrować się (nawet dzisiaj) w firmach bukmacherskich? Okazuje się, że mając konto możesz oglądać rozmaite mecze na żywo. Praktycznie za darmo. Jak to wszystko wygląda jednak w praktyce? Na początku musisz oczywiście zdecydować się na porządne firmy bukmacherskie. Takie, które są legalne i sprawdzone. Potem należy dokonać rejestracji. Niektórzy bukmacherzy online wymagają posiadania jakiejkolwiek dodatniej kwoty na swoim koncie, by można było bezpłatnie oglądać wydarzenia sportowe. A opcji nie brakuje.

Można bowiem śledzić wydarzenia piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie itd. Dzięki temu będzie Ci też oczywiście łatwiej typować. To zatem kolejny naprawdę mocny argument za tym, by zarejestrować się w nowoczesnych firmach bukmacherskich z prawdziwego zdarzenia.

Poprzedni artykułZakłady Middle Bets co to jest? Jak szukać u bukmacherów?
Następny artykułWojna w BetGames – zasady gry karcianej
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.