Faktem jest, że BetGames to rozwiązanie coraz popularniejsze w Polsce. Ta stosunkowo nowa usługa na rynku, zaproponowana przez internetowego bukmachera STS, ma naprawdę sporo zwolenników. Ta liczba graczy się natomiast systematycznie powiększa. Dlaczego? Ponieważ można bowiem wygrać dużo pieniędzy. Co jednak jest do typowania w Betgames? To np. popularna gra Wojna. Jakie są jej zasady gry?

wojna zasady gry karcianej
Betgames Wojna – zasady gry karcianej

Czym jest gra karciana Wojna?

Wszyscy na pewno macie chociaż podstawowy zarys tego, jak przebiega rozgrywka. Postanowiliśmy jednak przypomnieć najbardziej istotne zasady. To klasyczna gra karciana. Wojna jest rozgrywana przy pomocy standardowej talii. Składa się ona z 52 kart. Talia jest dzielona na równe części oraz rozdawana graczom. Zawodnicy po kolei pokazują kolejne karty. Gracz, który w danym momencie posiada wyższą wartość wygrywa oraz zabiera przeciwnikowi jego kartę. O czym jeszcze warto wspomnieć? W przypadku, kiedy obie karty mają taką samą wartość, dochodzi do wojny. Wtedy pokazuje się kolejne karty. Ta, która jest lepsza wygrywa.

W aspekcie gier karcianych BetGames rozgrywka przebiega pomiędzy dwiema rywalizującymi ze sobą stronami. Są to gracz oraz krupier. Jak to wygląda w praktyce? Na początku krupier wykłada jedną kartę przed każdą stroną rozgrywki. Ma to miejsce w każdym rozdaniu. Trzeba zauważyć, że karty są rozdawane jedna po drugiej itp. Za każdym razem to gracz pierwszy otrzymuje swoją kartę. Najważniejsze w tym temacie jest to, aby posiadać wyższe wartości kart.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jaka jest hierarchia? Asy są uznawane za karty najbardziej silne. Potem króle, damy itp. Z kolei dwójki za najsłabsze. Do wojny dochodzi zaś wtedy, kiedy zarówno gracz, jak i krupier mają karty o tej samej wartości.

Zasady gry w Wojnę

Gra karciana Wojna ma proste zasady gry, wystarczy zwykle kilka rozdań żeby się ją nauczyć. Zakłady w Wojnie mogą być obstawiane przed rozpoczęciem rozgrywki, a także w jej trakcie. Zainteresowani mogą stawiać wyłącznie jeden wynik na kuponie. Kolejna runda zakładów odbywa się dopiero wtedy, kiedy gracz odebrał pierwszą kartę, a kursy zostały zaktualizowane. Co dzieje się w przypadku wojny? Uczestnicy, którzy poprawnie wytypowali taki przebieg rozgrywki otrzymują pieniądze. Natomiast zakłady, które zostały wniesione na gracza albo na krupiera są niestety przegrane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ile można wygrać pieniędzy w Betgames?

Zainteresowała Cię ta usługa? Aby typować symulowane gry karciane BetGames, należy posiadać konto na stronie www.sts.pl. Potem trzeba wybrać kategorię zakładu. Następnie musisz wskazać wyniki wyłożenia kart. Istotne jest to, aby dokładnie określić stawkę oraz potwierdzić złożenie zakładu. Jak dużo gotówki można zgarnąć? Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Jakie czynniki wpływają na ten aspekt? To w głównej mierze kursy oraz Twoje stawki na tego typu zakłady.

Jeśli będziesz grał rozsądnie, a dodatkowo będzie Ci dopisywało szczęście, to masz naprawdę realne szanse na to, aby systematycznie powiększać stan konta. Jednak to hazard, wiec należy mieć świadomość, że przegrana również jest możłiwa.

Chcemy podkreślić, że BetGames od bukmachera STS to usługa bezpieczna oraz całkowicie uczciwa. Wyniki konkretnych rozgrywek są bowiem niezależne od organizatora, bukmachera internetowego lub jakiegokolwiek innego podmiotu trzeciego. To oznacza, że naprawdę wszystko odbywa się sprawiedliwie. Możesz być o to spokojny.

Poprzedni artykułCzy opłaca się obstawiać w zakładach bukmacherskich?
Następny artykułAtut własnego stadionu – fakt czy mit?
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.