Bukmacher STS (Star-Typ Sport) w chwili obecnej niemal bezkonkurencyjnie rządzi na polskiej scenie zakładów bukmacherskich. Swoją pozycję właśnie na niej zawdzięcza bardzo szerokiej ofercie, ale też podejściu, które zakłada szybkie reagowanie na trendy rynkowe i równie wartkie dostosowanie się do nich. Przejawem tego jest również jego oferta zakładów na e-sport, jeszcze kilkanaście lat temu bardzo przez wszystkich bagatelizowany. To właśnie o niej opowiemy w tym krótkim wpisie.

sts oferta zakładów e-sport
STS e-sport oferta zakładów bukmacherskich

Oferta bukmachera STS na e-sport

Choć e-sport wciąż jest bagatelizowany przez większość polskich bukmacherów, potencjał w nim (niebezpodstawnie zresztą) dostrzegło STS, niemal od razu starając się go wykorzystać. W chwili obecnej jego ofertę można nazwać najbardziej kompleksową, ale i najlepiej zaprezentowaną na rynku – jako jeden z nielicznych STS przygotował odrębną zakładkę na e-sport. Tak, aby szybko można było znaleźć grę, w której rozgrywki chce się typować, ale i nie mieszać go z tradycyjnym sportem.

Oferta STS na e-sport pozwala nam sięgnąć po wiele różnych gier w jego ramach, a jego specyfika umożliwia nam obstawianie dużej ich ilości nie tylko przedmeczowo, ale i w formule na żywo. E-sport jako rozgrywki w czasie pandemii mają szczególne zainteresowanie wśród typerów. Do tytułów, których obstawiania możemy podjąć się w STS zaliczyć można:

  • League of Legends, które w chwili obecnej jest niekwestionowanym liderem właśnie w kontekście e-sportu. STS pozwala na obstawianie większości wydarzeń związanych z turniejami LCS, LEC, ale i regionalnymi ligami;
  • Counter-Strike: Global Offensive – choć gra ta prym oddała LoL-owi, wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a u bukmachera STS możemy obstawiać wszystkie majory, ale i wiele mniejszych eventów, organizowanych między innymi przez ESL;
  • Clash Royale, które jest jedną z pierwszych gier mobilnych z zapleczem e-sportowym;
  • Starcraft II – choć gra ta przez wielu uważana jest za przeżytek „archeologiczny”, wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem, a w jej ramach organizowane są bardzo prestiżowe turnieje. Można je obstawiać w serwisie bukmachera STS.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Największym plusem oferty firmy STS na e-sport jest jej elastyczność i stałe jej poszerzanie. Bukmacher dostrzega wielką i stale rosnącą popularność tej gałęzi sportu, na bieżąco podejmując decyzje mające na celu ułatwienie użytkownikom jego obstawiania, ale też dostarczenie im większej ilości możliwości z owym obstawianiem powiązanych.

Transmisje meczów e-sportowych w STS

Choć w przypadku e-sportu nie jest to trudne, gdyż rozgrywki w jego obrębie są transmitowane i udostępniane za darmo na żywo przez samych ich organizatorów, STS na swoich stronach ofertowych załącza transmisje konkretnych meczów, pozwalając na oglądanie ich i obstawianie w formule „live”, w bardzo wygodny sposób. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku użytkowników bukmacherskiej aplikacji mobilnej, którzy dzięki temu nie muszą przełączać się między kilkoma aplikacjami, by móc obstawiać i oglądać transmisję jednocześnie.

betfan bez depozytu
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy bonus bez ryzyka 600 PLN

STS bardzo często transmituje również bardziej niszowe rozgrywki w obrębie League of Legends, CS: GO i wielu innych popularnych gier.

Bonusy i promocje na e-sport  bukmachera STS

Użytkownicy planujący obstawianie e-sportu w obrębie serwisu internetowego STS mogą liczyć na świetne warunki pod względem akcji promocyjnych – zarówno tych ogólnych, które aplikują się również do typowania sportów elektronicznych, jak i tych ściśle z nimi związanych.

Podstawą całej oferty promocyjnej lidera na polskim rynku bukmacherskim jest jego bonus powitalny, w obrębie którego jesteśmy w stanie pozyskać nawet 1200 złotych na grę. Środki te trafiają bezpośrednio na nasze saldo bonusowe, a po dokonaniu trzykrotnego obrotu nimi możliwe jest przeniesienie ich na saldo depozytowe (i późniejsze swobodne zarządzanie nimi).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pozostając w obrębie bonusów oferowanych nowym użytkownikom warto wspomnieć o możliwości skorzystania z kodów promocyjnych, które wpisuje się w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego na www.sts.pl, a które dodatkowo – ale przede wszystkim w niezobowiązujący, bo w nienarzucający wymagań obrotowych sposób – pozwolą nam zwiększyć nasz budżet na zakłady wzajemne. Choć kodów bonusowych po Internecie krąży wiele (sam bukmacher daje dostęp do jednego z nim), tym najlepszym jest BETONLINE, za sprawą którego jesteśmy w stanie dostać 29 złotych na darmową grę. Bez jakichkolwiek zobowiązań.

Polski bukmacher STS jest firmą, która organizuje stałą akcję promocyjną wyłącznie dla osób typujących e-sport – w jej ramach co tydzień (między poniedziałkiem a niedzielą) można pozyskać zwrot w wysokości dziesięciu procent wartości wkładu z wszystkich przegranych kuponów zawartych na e-sport, przy czym maksymalna ilość środków pozyskanych z tegoż zwrotu wynosi 25 złotych. Z promocji można korzystać dowolną ilość razy, jednak wyłącznie raz w obrębie konkretnego etapu. Co ważne, wszystkie środki pozyskiwane za jej pośrednictwem trafiają na nasze konto bonusowe i podlegają wymogowi trzykrotnego obrotu (podobnie, jak bonus powitalny). Do akcji liczą się jedynie kupony o kursie minimalnym 1.85 oraz takie niezawierające w sobie kilku spotkań (włącznie kupony SOLO). Celem wzięcia udziału w akcji należy udać się na odpowiednią stronę i to na niej wyrazić chęć dołączenia do niej.

Poprzedni artykułJak powinna wyglądać bukmacherska aplikacja mobilna?
Następny artykułZakłady Middle Bets co to jest? Jak szukać u bukmacherów?
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.