Firmy bukmacherskie muszą nieustannie wprowadzać nowe funkcjonalności i usługi dla swoich graczy, aby spełniać ich potrzeby i oczekiwania. Konkurencja na rynku bukmacherskim jest bardzo duża, co jest doskonałą sytuacją dla wszystkich graczy oczekujących jak najlepszych warunków. Jeszcze kilkanaście lat temu jedynym sposobem na obstawianie zakładów bukmacherskich była wizyta w punkcie stacjonarnym danej firmy bukmacherskiej.

szybka rejestracja w firmie bukmacherskiej
Który bukmacher w Polsce ma szybką rejestrację?

Dzisiaj jest zupełnie inaczej – Polskie firmy bukmacherskie bardzo prężnie działają w internecie. Bez wychodzenia z domu można obstawiać zakłady bukmacherskie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, założenie konta u internetowego bukmachera jest aktualnie banalnie proste. Nie trzeba podawać numeru rachunku bankowego czy wstawiać skanu dowodu osobistego. Jak dokładnie funkcjonuje szybka rejestracja u firm bukmacherskich? 

Szybka rejestracja u bukmachera bez weryfikacji – jak to działa? 

W chwili obecnej zdecydowana większość legalnych firm bukmacherskich w Polsce oferuje swoim klientom system szybkiej rejestracji. Na ten moment wiele firm bukmacherskich proponuje już tylko tę opcję. Niektórzy bukmacherzy jak LVbet mają zarówno szybką jak i pełną rejestrację. Największą zaletą szybkiej rejestracji jest ogromna ilość czasu, którą zaoszczędzimy na tym, że nie musimy wprowadzać szczegółowych danych osobowych. 

Proces szybkiej rejestracji tym się różni od pełnej rejestracji, że nie jest konieczne wstawianie skanu dowodu osobistego czy wpisywanie numeru rachunku bankowego. Wystarczy, że wstawimy tylko kilka danych osobowych oraz dane konta gracza. To wszystko wystarczy nam do tego, aby móc korzystać w sposób dowolny z oferty danej firmy bukmacherskiej. Szybka rejestracja wiąże się jednak z kilkoma ograniczeniami, które dla wielu są dużym minusem.

polski bukmacher sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Wśród największych wad systemu szybkiej rejestracji wspomina się przede wszystkim to, że posiadacz konta tymczasowego nie może korzystać ze wszystkich bonusów. Oprócz tego, są również nałożone limity na grę, a dodatkowo nie można wypłacić zgromadzonych przez siebie środków na rachunek bankowy. Ogromnym atutem procesu szybkiej rejestracji jest jednak fakt, iż od razu gdy załączymy skan dowodu osobistego i wpiszemy numer rachunku bankowego, nasze konto od razu zyska status stałego. 

Zakłady bukmacherskie bez dowodu osobistego 

Te firmy bukmacherskie, które mają w swojej ofercie skrócony proces rejestracji, nazywa się bukmacherami bez dowodu. Wstawienie skanu dowodu osobistego z pewnością jest najbardziej czasochłonnym elementem zakładania konta u bukmachera, dlatego nie ma co się dziwić temu, że tak wiele osób korzysta z procesu szybkiej rejestracji.

Czasami wstawianie skanu dowodu osobistego wiąże się również z dodatkowymi nieprzyjemnościami, ponieważ może okazać się, iż nasze zdjęcie jest niewyraźnie zeskanowane i konieczne jest ponowne skanowanie naszego dowodu osobistego. Na określonym etapie wstawianie skanu dowodu osobistego jest niezbędne. Mowa tutaj o sytuacji, gdy chcemy wypłacić zgromadzone przez siebie środki.

Poprzedni artykułLvbet to dobry bukmacher do obstawiania meczów?
Następny artykułJak obstawiać mecze piłki nożnej w zakładach sportowych?
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.