Ranking bukmacherów na obecny rok – kto aktualnie jest w topce?

Gracze, którzy mają zamiar wreszcie założyć konta bukmacherskie mogą przebierać w ofercie. Coraz częściej początkujący typerzy (a to się bardzo chwali) korzystają z rankingów podmiotów hazardowych. Na tej podstawie można wybrać profesjonalne firmy bukmacherskie, które z powodzeniem działają na terenie Polski w 2022 roku.

Na pierwszym miejscu plasuje się STS

Zastanawiasz się, gdzie skierować swoje kroki tak naprawdę w pierwszej kolejności? Dużo osób decyduje się na STS. Ta firma bukmacherska jest bardzo doświadczona. Poza tym w 100% legalna. Jak można obstawiać zakłady oferowane przez STS? Tutaj masz spore pole do popisu. Wciąż są np. osoby, które typują w punktach stacjonarnych. Taka opcja jest chętnie wybierana przede wszystkim przez ludzi starszych. Oni są bowiem po prostu przyzwyczajeni do takiego modelu typowania. Dużo osób decyduje się jednak finalnie na granie w sieci. Wystarczy tylko sprawdzić ranking bukmacherów 2022 znajdujący się na stronie 4bet.pl, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się właśnie dzieje. Okazuje się, że ta firma bukmacherska oferuje nowym Klientom online wiele atrakcji. Możesz np. teraz (stan na 9 czerwca 2022 roku) zainkasować bonus powitalny w wysokości 1500 PLN. Dodatkowo są oferowane zakłady bez ryzyka. W ten sposób możesz obstawiać z większym spokojem. Wszak nawet jeśli przegrasz, to nie swoje pieniądze, a środki STS.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dobre opinie zbiera także Fortuna

Wiele osób chętnie rejestruje się w tym podmiocie hazardowym. Dlaczego? Ta firma bukmacherska jest również bardzo wysoko w rozmaitych rankingach popularności. Warto podkreślić, że Fortuna działa legalnie. Tak samo, jak STS. Poza tym opisywana dzisiaj firma bukmacherska zapewnia wiele bonusów. Możesz oczywiście grać stacjonarnie, lecz nie da się ukryć, że coraz więcej osób odchodzi od takiego modelu typowania. W końcu granie w sieci jest szybsze i zarazem wygodniejsze. Warto zwrócić uwagę na czynnik, że firma bukmacherska Fortuna oferuje nowym Klientom online wiele fajnych usług. Nie ma przeszkód, by np. odwiedzić forum bukmacherskie Fortuna. Tam znajdują się cenne informacje, które przydają się w czasie późniejszego obstawiania. W razie czego możesz zdecydować się na gotowe typy bukmacherskie. Nie można zapomnieć o atrakcyjnych bonusach na start. Wystarczy tylko zarejestrować się, by zainkasować promocję bez depozytu. Obecnie firma bukmacherska Fortuna oferuje 20 PLN. Z kolei najważniejsza promocja tego podmiotu hazardowego to zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co warto wiedzieć na temat Betfan?

To kolejna legalna firma bukmacherska. Warto podkreślić, że podmiot hazardowy Betfan – podobnie jak dwie wyżej opisywane firmy – oferuje swoje usługi online oraz stacjonarnie (chodzi tutaj np. o niedawno otwarty Sport Pub na terenie Jeleniej Góry). Co jeszcze jest ważne? Na pewno chodzi o hojne bonusy bukmacherskie dla nowych Klientów online. Ta firma bukmacherska oferuje np. cashback do poziomu 600 PLN. Nie ma przeszkód, by zdecydować się na zakład bez ryzyka 70 PLN itd.

Poprzedni artykułHokej na lodzie w Betfan – czy Polacy interesują się jeszcze tym sportem?
Następny artykułJak znaleźć wenę, kiedy dopadnie nas rutyna podczas typowania?