Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji aby aktywować cashback.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Ten pakiet powitalny skierowany jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic Polska. Warto jest wiedzieć, że ten operator jest legalnym operatorem.

Krok pierwszy jaki trzeba wykonać podczas tej akcji jest to rejestracja konta. Można tego dokonać jedynie na stronie www.betclic.pl. Bukmacher BetClic wymaga tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko, login oraz hasło. To wszystko sprawi, że tej proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

BetClic kod promocyjny na start

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Caschbackim.

Sam grac wybiera jakie typy będą znajdować się na kuponie oraz jaki będzie jego kurs i stawka. Jeśli okaże się, że zagrany kupon będzie przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki, aż do 510 PLN.

Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi do konto użytkownika.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus do 510 PLN na kupony z siatkówki
Następny artykułLigue 1: Promocje u bukmachera LvBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.