Bukmachera Fortuna oferuje graczom promocję „Happy Hours” na najbliższy weekend ze skoki narciarskimi. Wystarczy, że gracz zawrze zakład AKO i MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną o 14 %.

Puchar Świata w Zakopanem. Bonusy za darmo.

Puchar Świata w Zakopanem. Bonusy za darmo.

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz z tej akcji może skorzystać w dniach od 25 do 26. stycznia. Jednak dostępna jest ona w godzinach od 14:00 – 15:00. Typer swojego udziału w tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak koniecznie jest dodanie do kuponu „Bonusu kursowego”.

W ramach tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza kupony:

  • AKO
  • MAXIKOMBI

Należy jednak mieć na uwadze to, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

Przed nami niezwykle emocjonujące zawody w skokach, które to dodatku zostaną rozegrane w stolicy Tatr. Skoczowie będą rywalizować zarówno w konkursie indywidualnym oraz drużynowym.

polski bukmacher sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 20 złotych, a z akcji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany. Warto jest mieć na uwadze, że każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej akcji.

Jaki kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom już na sam start darmowy bonus bez dokonywania żadnej wpłaty w wysokości 20 złotych Te środki znajdą się na koncie gracza po dokonaniu rejestracji online i wpisaniu hasła promocyjnego „BETONLINE”.

Poza tym gracz, który dokona pierwszego depozytu otrzyma premię do 1000 złotych oraz Cashback na pierwszy zakład do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł550 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic
Następny artykułBetfan bezpieczny Polski bukmacher internetowy
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.