W dniach od 18 do 20 października zostanie rozegrana dziesiąta kolejka francuskiej Ligue 1. W związku z tym bukmacher LvBet przygotował promocję swoim typerów, w której zwiększa wygrane o 14%. Przed nami chociażby takie pojedynki jak Nice vs PSG, czy też Monaco vs Rennes.

LvBet kupony bez podatku

LvBet kupony bez podatku

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać jedynie w dniach od 18 do 20 października. Jednak należy pamiętać, że swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Podczas tej akcji kwalifikują się wszystkie kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z dziesiątej kolejki francuskiej Ligue 1.

Niewątpliwie jest z czego wybierać, ponieważ przed nami takie spotkania jak chociażby Nice vs PSG, Monaco vs Rennes czy też Lyon vs Dijon.

Bukmacher LvBet w tej akcji dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty:

  • przedmeczowej
  • na żywo
Darmowy bonus bez wpłaty od sts

Należy jednak pamiętać, że w tej akcji kwalifikują się jedynie kupony ZAGRANE z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

Stawka kuponu jest dowolna, ale wykluczone są od razu kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera LvBet pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

LvBet: Jaki kod promocyjny?

Bukmacher LvBet w pakiecie startowym nowym graczom oferuje:

  • freebet 20 PLN bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego dla swoich graczy.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera TOTALBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.