Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszą promocję „siatkarski cashback”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje bonus do 510 PLN na kupony z siatkówki.

Extra bonus do 500 PLN od bukmachera BetClic

Extra bonus do 510 PLN od bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jeden wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 4 do 15 października. Jedak należy pamiętać, że typer, który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stornie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie „siatkarski cahsback„. Jednak trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

W akcji „siatkarski cashback” biorą udział kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.50. Należy jednak wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z siatkówki (z wyłączeniem siatki plażowej).

Typy znajdujące się na kuponie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby kolejne spotkanie podczas Pucharu Świata w siatkówce.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez depozytu u bukmachera Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka kuponu jest dowolna, ale należy pamiętać, że z tej promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki promocji.

Na koniec tej promocji bukmacher BetClic dokona zsumowania wszystkich stawek po czym przyzna bonus równowartości 10% łącznej kwoty zagranych kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji, np. gracz zagrał kupony na łączną wartość 1500 PLN to w zamian otrzyma 150 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 16 października. Każdy gracz maksymalnie może otrzymać 510 PLN.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby wspomniany operator dokonał aktywacji Cashbacku.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupn gracza został rozliczony jako przegrany w zamian bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki kuponu. Typer może maksymalnie otrzymać 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała stawka znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.