Rozpoczynając swoją przygodę z obstawianiem wyników na wydarzenia sportowe, niejeden z nas napotka na swojej drodze wiele konkurujących ze sobą propozycji. W początkowej fazie atrakcyjną zachętą mogą wydawać się liczne bonusy i brak konieczności przesyłania dokumentów zanim założymy konto. Jednak na dłuższą metę, w tej kwestii najlepiej kierować się czynnikami takimi jak marża bukmacherska, zaufanie firmy i sposób w jaki będziemy deponować swoje pieniądze. Poniższy tekst odpowie na pytanie, jakie korzyści jesteśmy w stanie osiągnąć, jeśli zdecydujemy się na zarejestrowanie konta u jednego z najnowszych legalnie polskich buków spółki BETFAN sp. z o. o.

bezpieczny bukmacher w polsce
Betfan to bezpieczny w Polsce bukmacher internetowy

Jakie są powody, aby zarejestrować swoje konto u bukmachera Betfan?

Pierwszą rzeczą, jaka interesuje każdego nowego gracza jest różnica w porównaniu do innych firm obecnych na rynku. Betfan jest stosunkowo nowy, ale powstał on w wyniku inicjatywy doświadczonych już liderów, którzy w przeszłości kierowali działaniami zespołów w spółkach takich jak Sportingbet, Totolotek czy forBet. W wyniku tego zajął 11. pozycję na liście legalnie działających bukmacherów z polskim kapitałem. Założeniem głównych zarządców jest dynamiczny rozwój i osiągnięcie przynajmniej 5. miejsca w rankingu.

Oficjalna witryna tego bukmachera znajduje się na stronie www.betfan.pl.

Jeśli chodzi o rozwój, Betfan został oficjalnie potwierdzony 29 października 2018, kiedy to zdobył licencję na organizowanie zakładów i gier hazardowych przez internet na terenie Polski. Sam start nastąpił dnia 25 kwietnia roku 2019. Oznacza to, że jest w pełni legalnie działającym przedsiębiorstwem odprowadzającym podatki i tym samym jest w pełni wypłacalny. 

W kwestii marketingu, zachęcani jesteśmy licznymi bonusami i nowościami. Sam bonus jest jednym z najwyższych, jakie istnieją w branży bukmacherskiej. W skrócie, wymaga kilkukrotnego obrotu, aby w rezultacie otrzymać 10-krotny zwrot. Możemy grać też bez podatku i uzyskać znaczący dodatek do obecnego depozytu. Całość w kampaniach reklamowych okraszona jest hasłem „Nie grasz, nie wygrasz!”. Szczegóły zostały opisane poniżej. 

polski bukmacher sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Różnicą, jaką warto podkreślić jest dostępność szerszej oferty. Mamy tutaj możliwość obstawiania zakładów na mniej sportowe wydarzenia np. związane z polityką USA, show-biznesem czy przyszłymi zdarzeniami pogodowymi. Pojawiły się takie postaci jak Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Donald Trump oraz Prezes PZPN. Mamy szansę na określenie, jaka gwiazda zwycięży w Tańcu z gwiazdami czy Eurowizji.

Jakie bonusy i kody czekają na graczy Betfan?

Wspomniane wcześniej bonusy można podzielić na kilka kategorii. Znalazły się tutaj promocje poszerzające pierwsze wpłaty, bonusy aktywowane przy wielokrotnym obrocie i zwiększające nasze wygrane na koszt usługodawcy.

Pierwsza promocja to bonus od depozytu. Przy trzech pierwszych wpłatach i zagraniu dwoma kuponami AKO o łącznym kursie 2.0 za równowartość wpłaty otrzymamy odpowiednio: 10, 8 i 5% kwot.

Jeśli uda się spełnić powyższy warunek to o ile wpłacimy więcej niż 20 zł, po wygranej otrzymamy kwotę rozszerzoną o dany procent do salda. Przy 1000 zł bonus ten będzie równy 100 zł. Druga taka sama wpłata da 80 zł, trzecia – 50 zł.

Otrzymany bonus możemy wykorzystać obstawiając regularne zakłady. Aby uzyskać obiecywany efekt, konieczne będzie 5-krotne obrócenie doliczonej sumy. Drugi warunek to konieczność obstawiania kuponów z co najmniej 3 zdarzeniami po kursie 1.2 dających łącznym kursie AKO 2.0  Szczęśliwcy otrzymają 10-krotność pieniędzy umieszczonych domyślnie w saldzie bonusowym na saldo główne.

Druga promocja to możliwość gry bez podatku – ta nie posiada tak rygorystycznych warunków i pozwala każdemu na grę z obniżonym podatkiem –  aż do 20% extra przy zakładach. W większości przypadków obniżka ta wyniesie standardowe 12%. Aby wziąć udział należy wypełnić kupon z przynajmniej 2 zdarzeniami o kursie łącznym 2.0. Druga możliwość to obstawienia kuponu z 4 lub więcej zdarzeniami dających skumulowany kurs równy 4.0.

Pierwsza sytuacja sprawi, że nasza wygrana zostanie powiększona o 14%, natomiast druga – o 20%.

betfan kdo promocyjny na zakład bez ryzyka
Kod promocyjny BETFAN na darmowy bonus bez ryzyka 100 PLN

Co opłaci się obstawiać w Betfan?

W kategorii sport nie ma niczego, co mogłoby zaskoczyć już bardziej doświadczonych użytkowników. Standardowo jest tutaj piłka nożna (obejmująca niszowe ligi), koszykówka, baseball i siatkówka plażowa. Bukmacher Betfan na pewno mógłby się pokuciś o bardziej zróżnicowaną ofertę.

Istnieje możliwość obstawiania na mecze LIVE – zakłady na żywo – można stawiać na rozgrywki z krajów bardziej egzotycznych np. na japoński baseball czy chińską ligę piłkarską. Obecność tego typu rozgrywek sprawia, że nawet najwięksi branżowi eksperci znajdą tutaj coś nowego dla siebie.

Dla osób, które szukają chwilowego odstępstwa od sportowej rutyny, powstała kategoria „rozrywka”. Przykładowe pytania obejmują decyzje w piłce nożnej, zdarzenia polityczne i sprawy mediowe. Ostatnie pozycje to:

  • który serial komediowy zdobędzie nagrodę emmy?,
  • czy Mateusz Morawiecki zdobędzie więcej głosów niż Jarosław Kaczyński w wyborach do parlamentu w roku 2019?,
  • czy Jose Mourinho obejmie funkcję trenera którejkolwiek z drużyn do 02.09.2019?.

Jest to o tyle ciekawe, że dodaje dreszczyku emocji nawet do bardziej formalnych wydarzeń jak wybory czy wybory nowego trenera.

Strona internetowa i unikalne funkcje – Radar 365

Sama szata strony internetowej wygląda, jakby była inspirowana wyglądem strony jednego z zagranicznych bukmacherów. Dominuje tutaj kolor zielony w dwóch odcieniach z żółtymi akcentami na przyciskach i różnokolorowymi etykietkami. Interfejs jest przemyślany, dzięki czemu łatwy w nawigacji i użytkowaniu. Wyszukiwanie zdarzeń ułatwia wyszukiwarka zamieszczona pod przyciskiem logowania.

Bukmacher przygotował dla nas unikalną funkcjonalność w formie „Radaru 365”. To nic innego jak promocje dopasowane do obecnych wydarzeń sportowych. Za skorzystanie, jeśli wygramy, uzyskamy środki bonusowe przeznaczone do obrotu lub sumę większą niż u innych buków. Warunkiem najczęściej jest obstawienie kuponu o określonej wartości na wybrane przez organizatora. Nie zawsze są na tyle atrakcyjne, jak Mimo tego, od czasu do czasu trafiają się tzw. „perełki”. Rotacja trwa codziennie, 7 dni w tygodniu – codziennie mamy szansę na coś innego.

Poprzedni artykułO 14% większe wygrane u bukmachera Fortuna na skoki narciarskie.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy z tenisa. Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet.
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.