Legalny bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na bonus równowartości depozytu. Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać nawet 500 PLN.

PZBuk kod promocyjny na start

PZBuk kod promocyjny na start

Z pakietu powitalnego może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

PZBuk jaki kod promocyjny na start?

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces założenia konta jest niezywkle proste to sprawia, że nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, a poza tym jest bardzo prosty.

Należy jednak wiedzieć, żeby dokonać odblokowania bonusu, aby to zrobić należy:

  • wpisać kod promocyjny BETONLINE
  • zaznaczyć opcję otrzymania bonusu

To sprawi, że pakiet powitalny zostanie automatycznie aktywowany przez bukmachera PZBuk.

bonus za darmo od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher PZBuk przyznaje graczom darmowy bonus równowartości depozytu, np. przy wpłacie 300 PLN gracz otrzyma, taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych.

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher PZBuk dokona zaksięgowania depozytu.

Każda gracz w ramach tej promocji może otrzymać nawet 500 PLN.

Poza tym bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom inne ciekawe promocje jak chociażby „Turbodoładowanie”, czy też „komborakieta”, w których to akcjach wspomniany operator zwiększa wygrane swoim graczom.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPula nagród 10 000 PLN. Promocja piłkarska u bukmachera STS
Następny artykułDarmowy bonus 20 PLN od Fortuny na skoki narciarskie
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.