Podczas zbliżającego się weekendu czekają nas dwa arcyciekawe pojedynki: Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City. W związku z tymi konfrontacjami bukmacher STS przygotował promocją z łączną pulą 10 000 PLN.

STS aktualne bonusy dla graczy

STS aktualne bonusy dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 9 listopada do godz. 18:00. Gracz, który chce wziąć udział w tym konkursie nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisać.

Podczas tej promocji kwalifikują się jedynie kupony, na których mogą znajdować się wyłącznie dwa mecze Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City.

Typy na powyższe starcia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej i muszą to być zakłady podstawowe: „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

legalny bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher BetClic Polska – kod promocyjny na start

Kupon promocyjny musi zagrać za dokładną kwotę 21 PLN. Należy jednak wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Pula nagród wynosi 10 000 PLN. Kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokonana aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN
Następny artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.