Przed nami jeszcze trzy konkursy w skokach narciarskich podczas Turnieju Czterech Skoczni, które będą miały miejsce w Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. Z tej okazji bukmacher Fortuna zmniejsza ryzyko przegranej graczom, przyznając bonus o wartości 20 PLN.

Skoki narciarskie: bonus od legalnego bukmachera

Skoki narciarskie: bonus od legalnego bukmachera

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze mogą z tej akcji skorzystać w dni trwania konkursów w Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen, które będą miały miejsce w dniach 01.01.2020, 04.01.2020 i 06.01.2020.

Użytkownik sam wybiera jakie będą to zakłady, ponieważ legalny bukmacher Fortuna dopuszcza kupony na żywo:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • Maxikombi

Trzeba jednak mieć na uwadze, że na kuponie musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty na żywo bukmachera Fortuna na skoki narciarskie. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ skoczkowie rywalizują podczas turnieju Czterech Skoczni.

legalny bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher BetClic Polska – kod promocyjny na start

Stawka minimalna kuponu to 20 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony, który zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, którego kupn okazał się wygrany otrzyma całą kwotę. W przypadku przegranej bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki. Na konto gracza może trafić bonus o wartości 20 PLN.

Bonus bez depozytu u legalnego bukmachera Fortuna 2020

Bukmacher Fortuna oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać chociażby bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Natomiast typer, który wpłaci pierwszy raz gotówkę na swojego konto może liczyć na kolejne bonusy, jak chociażby darmowe środki równowartości depozytu do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Użytkownik, który chce korzystać z powyższych bonusów koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZBuk najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 500 PLN
Następny artykułBonus 20 PLN dla każdego gracza bez depozytu od TotalBet 2020
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.