Zakłady bukmacherskie BetClic oferują graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 złotych. Ten rodzaj zakładu będzie aktywny jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne. A znajduje się one poniżej.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Betclic Polska.

Gracz w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta. Dokonać tego będzie można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Proces zakładania konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe, jak imię czy też nazwisko.

To wszystko sprawi, że proces rejestracyjny nie zajmie graczowi zbyt wiele problemów.

Kod promocyjny 2020 w BetClic

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy zakład bez ryzyka będzie aktywny jedyne wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby je wpisać. Później typer takiej możliwości nie będzie posiadał.

Graczowi pozostaje już tylko dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Należy jednak mieć na uwadze, że tylko pierwszy zakład objęty jest Cashbackiem.

polski bukmacher sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Za kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny, jaką oferuje bukmacher BetClic.

Zakład jak okaże się przegramy to typer tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 złotych. Gdy kupo będzie wygrany całą kwota znajdzie się na koncie gracza.

BetClic PL online

Legalny bukmacher BetClic bardzo często oferuje graczom darmowe bonusy za zagrywanie kuponów. Dodatkowo można również liczyć na Jackpoty,a można tam wygrać darmową gotówkę.

Dostępna jest również aplikacji mobilna BetClic oraz TV BetClic, w której to gracze bez żadnych limitów i to na żywo mogą oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe kody bonusowe u bukmacherów w Polsce
Następny artykułO 14% większe wygrane u bukmachera Fortuna na skoki narciarskie.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.