Oczywistym jest, że każdy chce wygrywać z bukmacherem i wyciągać od niego jak najwięcej pieniędzy, lecz nie jest to takie proste. Bukmacherzy w swoich szeregach mają specjalny sprzęt i specjalistów tylko po to aby nie przegrywać zakładów. Natomiast są metody które z pewnością pomogą Ci w wygraniu z bukmacherem, a dzisiaj Ci je zdradzimy.

wybór bukmachera
Jedne z najlepszych metod na wygranie z bukiem

Uważaj na podstawowe błędy


Pamiętaj, że odpowiedzialna rozgrywka aby ogać bukmachera jest kluczowa. Gra na „hurra” oraz zakłady AKO na pewno nie przyniosą tobie żadnego zysku. Takie zagrywki nie przyniosą nam niczego dobrego, a jedynie złość i zdenerwowanie. Na początku granie na zakładach akumulacyjnych nie wiedząc w ogóle jak to działa i będąc nowicjuszem jest z pewnością jedną z najgorszych rzeczy jakie możemy zrobić. Z kolei uświadomienie sobie od początku i nie denerwowanie się porażką jest tutaj bardzo ważne, ponieważ podejmując się gry na zakładach bukmacherskich powinniście wziąć pod uwagę, że porażka jest w tej dziedzinie rzeczą normalną i nie należy się z tego powodu złościć.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu


Obstawiaj tylko single


Typując zakłady pojedyncze mamy o wiele większe szansę na wygraną niż w przypadku zakładów akumulacyjnych. W zakładach solo w piłce nożnej wynosi to aż 33% szans na wygraną, ponieważ możemy w tej dyscyplinie liczyć na remis, natomiast w siatkówce szansę są 50/50, gdyż do remisu tutaj nigdy nie dojdzie. Także warto pamiętać, że zakłady pojedyncze są bardziej opłacalne i pewniejsze do wygrania niż zakłady AKO. Też należy pamiętać w zakładach, że czym większe kursy na daną drożynę czy sportowca szansę wtedy są znacznie mniejsze niż w przypadku mniejszych kursów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


Miej chłodną głowę


Zasady nie zależnie od wyniku należy przestrzegać. W przypadku wygrania z bukmacherem jesteś do przodu i to bardzo dobrze, ale jeśli przegrasz to nie bierz tego do siebie, nie staraj się od razu odgrywać, ani wściekaj się. Jedynie co w tej sytuacji należy zrobić to uspokoić się i przeanalizować swój błąd, a następnie wrócić silniejszym. Zapamiętaj, spokój i opanowanie jest w tym momencie najważniejsze oraz przestrzeganie wszystkich panujących zasad. Natomiast kapitałem jaki posiadasz na zakłady należy mądrze rozdzielać i planować ile i gdzie włożyć swoje pieniądze. Jeżeli uda Ci się to wszystko skleić do kupy to z pewnością uda Ci się wygrywać z bukmacherem i pomoże w następnych zakładach jakie planujesz zrobić.

Poprzedni artykułCzy opłaca się stawiać zakłady przez internet
Następny artykułJaki depozyt wpłacić na początek? Poradnik bukmacherski