Liczba graczy stale się powiększa. Przeważnie są to osoby, które robią małe zakłady licząc, że wygrają kokosy. Jakiś czas temu nie do pomyślenia było robienie zakładów przez internet, a starsi z pewnością pamiętają kolektury Lotto. W dzisiejszych czasach większa liczba zakładów jest w internecie i to tam można je obstawić. Jak to wygląda z perspektywy gracza? Czy opłaca się lokować tam swoje pieniądze? Sprawdziliśmy to i opisaliśmy wszystko w tym artykule.

Czy opłaca się stawiać zakłady przez internet

Wygodne korzystanie

Postęp technologiczny ciągle się rozwija i normalną rzeczą jest, że korzystamy z niej na co dzień. Nie inaczej jest z zakładami bukmacherskimi. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy chodzić do lokalów gdzie są kolejki i tym samym nie tracimy czasu i możemy w spokoju zrobić zakład na przykład w aplikacji mobilnej. Olbrzymim plusem założenia konta przez internet jest komfort korzystania. Jednym kliknięciem można załatwić sprawę nie musząc iść do lokalu, zajmuję to dosłownie parę chwil.

Zrobienie sobie konta zajmuję dosłownie kilka minut i umożliwia nam robienia zakładów z dowolnego miejsca na ziemi. Takie rozwiązanie pozwala na przeanalizowanie całej oferty w bardzo krótkim czasie i nie ma wielkich trudności, by skorzystać ze statystyk i dosłownie w oka mgnieniu porównać formę graczy i zespołów.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Promocje

W dobie naszych czasów konkurencja na rynku bukmacherskim bardzo urosła. Firmy starają się przyciągnąć do siebie klientów różnymi promocjami i bonusami, także zatrudniają znane osobistości na twarz reklamy. W końcu  nie bez powodu się mówi, że marketing jest dźwignią handlu.

Z których promocji warto korzystać? Każdy podchodzi do tego osobno; firmy dostarczają bonusy od wpłaty w postaci 50% czy 100% od wpłaty, co daje nam dodatkowe pieniądze które trzeba wykorzystać  zgodnie z określonym regulaminem. Bukmacherzy nagradzają aktywnych graczy bonusami, jak również dają możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym, w ramach którego można wygrać różne nagrody.

Skąd takie bonusy można wziąć? Jeśli nie chce Ci się sprawdzać wszystkich stron, to polecamy forum bukmacherskie, gdzie można znaleźć wiele informacji oraz bonusy, a przede wszystkim opinie graczy na dany temat. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie musimy się sugerować tym co pisze nam dana firma bukmacherska o sobie, a możemy sprawdzić rzetelne opinie od graczy, którzy korzystali już wcześniej z danej firmy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zbyt długi czas spędzany na zakładach

Wszystko ma swoje wady i zalety. O zaletach wspomnieliśmy już wyżej, lecz także są wady o których warto wspomnieć. Gdy jest coś łatwo dostępne i proste w obsłudze, można szybko popaść w nałóg. Wielu graczy obstawia bo myśli, że w ten sposób szybko zarobi pieniądze albo osiągnie przez to sukces, a niestety to jest zgubne myślenie . Wpadnięcie w nałóg hazardowy nie przynosi nigdy dobrych korzyści przeważnie to niszczy rodzinę, doprowadza do jej rozpadu, jak też do poważnych problemów finansowych. Rozwiązaniem na ten problem jest umiejętne dawkowanie robienia zakładów jak i ustalenia sobie z góry budżetu jaki chcemy przeznaczyć.

Podsumowanie

Według nas obstawianie zakładów jest w porządku pod pewnymi warunkami. Nadaje to urozmaicenia do oglądania sportów i nie tylko, jest to pewnego rodzaju rozrywka. Wiadomym faktem jest, że nie można tego traktować jako możliwość zarobienia pieniędzy czy jako przepustkę do sukcesu bo w ten sposób można szybko uzależnić się od hazardu. Dlatego trzeba do takich rzeczy podchodzić z lekkim dystansem i rozwagą.

Poprzedni artykułFortuna to najlepszy bukmacher w Polsce?
Następny artykułJedne z najlepszych metod na wygranie z bukiem