Podatków chyba nikt nie lubi płacić. Podatki to rodzaj danin publicznych, który musi być opłacany przez każdego z nas. Wszystkie osoby, które pracują lub otrzymują jakiekolwiek źródła dochodów, muszą liczyć się z koniecznością opłacania podatków do skarbu państwa. Podatki nie omijają także graczy obstawiających zakłady bukmacherskie. Wszystkie zakłady są opodatkowane, a przy osiągnięciu określonego poziomu wygranej każdy gracz musi jeszcze samodzielnie opłacać dodatkowy podatek. W związku z tym znaczna liczba graczy zadaje sobie następujące pytanie: jak grać bez podatku u bukmacherów? Na to pytanie postaramy się udzielić odpowiedzi w naszym artykule.

Jak grać bez podatku u bukmacherów
Jak grać bez podatku u bukmacherów? Porady dla graczy

Gra bez podatku u bukmachera – jak to działa? Czy to w ogóle możliwe? 

Niestety, nie ma możliwości, aby jakiś bukmacher posiadał specjalne przywileje i nie musiał pobierać od swoich graczy podatków z tytułu zakładów. Polskie firmy bukmacherskie mogą za to dodawać do wartości kuponów kilka oczek od wysokości podatku. W przypadku gier losowych stawka podatku wynosi 12% i jest naliczana od stawki. Oprócz tego, jeśli kupon wejdzie nam o wartości w wysokości 2280 złotych lub więcej, to gracz musi uiścić dodatkowy podatek w wysokości 10% od uzyskanej wygranej. Niektóre firmy bukmacherskie ułatwiają życie swoim graczom i oferują im zwrot całości bądź części podatków od zawartych przez nich zakładów. 

Betfan – gra bez podatku. Poradnik 

Jedną z firm bukmacherskich, która ma w swojej ofercie grę bez podatku, jest Betfan. Polski bukmacher już od dawna proponuje swoim graczom specjalną promocję, w której można typować zakłady bez podatku. Aktualnie można z niej korzystać cztery razy w tygodniu – mowa tutaj zarówno o punktach stacjonarnych jak i online. Oferta, dzięki której można otrzymać +14% do wygranych, przeznaczona jest dla wszystkich graczy korzystających ze strony bądź aplikacji mobilnej tej firmy bukmacherskiej.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Happy Hour dotyczy wszystkich lig piłkarskich a także sportów wirtualnych. Można z niej korzystać wyłącznie na godzinę przed rozpoczęciem danego meczu oraz w trakcie spotkania realizowanego w formacie na żywo. Jedynym wymogiem określonym przez tę firmę bukmacherską jest postawienie zakładu AKO zawierającego minimum 5 zdarzeń na kuponie po kursie w wysokości 1,20. 

Fortuna – gra bez podatku. Poradnik 

Gra bez podatku jest również dostępna u bukmachera Fortuna. Wszystko jest prowadzone także w ramach promocji o nazwie Happy Hours. W przypadku tego bukmachera promocja ta jest aktywowana wyłącznie na czas ważnych wydarzeń sportowych takich jak Mistrzostwa Europy lub Świata w piłce nożnej. Zgodnie z zasadami tej promocji, godzinę przez każdym spotkaniem w ramach danego turnieju czy zawodów jest możliwość obstawiania spotkań z bonusem kursowym w wysokości 1,14.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Taki bonus w pełni zrefunduje nam wartość podatku od wygranej w przypadku zakładów przedmeczowych. Promocja ta dotyczy rozmaitych form zakładów – mowa tutaj zarówno o zakładach składanych drogą internetową jak i tych realizowanych w punktach stacjonarnych bukmachera. Minimalna stawka wymagana do zawarcia kuponu w ramach akcji o nazwie Happy Hours wynosi 20 złotych. 

LV BET – oferta na zakłady AKO 

LV BET, tak samo jak firma bukmacherska Fortuna, daje swoim graczom możliwość otrzymania zwrotu podatku w trakcie wydarzeń specjalnych. W większości przypadków bukmacher LVbet daje bonus, który pozwala na uzyskanie zwrotu podatku w wysokości 6%, na przykład na urządzeniach mobilnych. Aplikację LV BET można pobrać za pośrednictwem strony internetowej. 

Poprzedni artykułJacy są najpopularniejsi polscy legalni bukmacherzy?
Następny artykułZakłady bukmacherskie – jakie stawiać przed sobą wyzwania?
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.