Każdy gracz powinien mieć określony plan na grę w zakładach bukmacherskich. Dlaczego tak ważne jest stawianie przed sobą odpowiednich wyzwań? Czym powinny cechować się takie właśnie cele?

wyzwania w bukmacherce
Zakłady bukmacherskie – jakie stawiać przed sobą wyzwania?

Dlaczego warto stawiać sobie cele w grze u bukmacherów?

Kto gra w firmach bukmacherskich? Przede wszystkim są to osoby, które chcą inwestować posiadane w tym momencie środki. A tak się dobrze składa, że w firmach bukmacherskich można grać i wygrywać w 100% legalnie. Obecnie bez trudu można znaleźć naprawdę dobrze ocenianych Polskich bukmacherów z tej branży. Takie, które działają zgodnie z prawem, oferują atrakcyjny bonus powitalny, jak i mnóstwo wydarzeń do typowania. Aby rzeczywiście wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich, wszystko powinno być zaś bardzo dokładnie przemyślane i zaplanowane. Warto posiadać odpowiedni plan na grę. Musisz do czegoś dążyć, ponieważ na tej podstawie zdefiniujesz całą strategię.

Możesz sobie wyznaczyć, że np. podwoisz wpłacony na samym początku depozyt. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wybrać odpowiednie metody postępowania. Sporo osób początkujących nie ma żadnego planu. Grają pierwsze z brzegu wydarzenia. Tak naprawdę nie wiedzą, ile dokładnie zainwestowali itp. Przeważnie (niestety) przegrywają swoje pieniądze. A jest to często spowodowane właśnie brakiem posiadania odpowiedniego planu na grę.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba zatem wyznaczać sobie cele, żeby wiedzieć, do czego się dąży. Oczywiście, z czasem to wszystko powinno być aktualizowane. Jeśli będziesz już znacznie bardziej doświadczonym typerem, to będzie Ci zależało na coraz większych wygranych. Jaka jest zaś „meta” w zakładach bukmacherskich? To zarobienie na tyle dużej ilości pieniędzy, by nie musieć już dłużej pracować. Zakłady sportowe i obstawianie u bukmachera mogą naprawdę zapewnić nam wolność finansową. Trzeba jednak od samego początku postępować krok po kroku zgodnie z planem, by zbliżać się do osiągnięcia zamierzonego celu.

Wyzwanie musi być ambitne

Jakie zasady stosować przy wyznaczaniu celów? Przede wszystkim wyzwanie musi być ambitne. Wszak powinno Cię odpowiednio motywować do działania. Każdy typer powinien się systematycznie rozwijać. W związku z tym cele powinny być co jakiś czas coraz ambitniejsze. Na samym początku warto wyznaczyć sobie rzecz stosunkowo prostą do osiągnięcia. Niemniej jednak musi ona wymagać postępowania według określonego schematu. Nie da się przecież zarabiać pieniędzy bez właściwej strategii, grania odpowiednich kursów za dobrze dobrane do tego stawki itp.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wyznaczony cel powinien niejako zmuszać do systematycznego rozwoju. Typer musi regularnie poprawiać własne kwalifikacje, by mieć jak największe szanse na wygrywanie pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Osiągniecie ambitnego celu daje zaś naprawdę sporo satysfakcji. Sprawia, że zaczynamy jeszcze bardziej wierzyć w to, iż obrana przez nas droga jest słuszna. A wtedy marzenia o naprawdę dużych sumach wcale nie muszą być nierealne.

Cel powinien być możliwy do zrealizowania

Inna strona tego medalu jest taka, że wyznaczony cel nie może być zbyt ambitny. A sporo osób niestety ma z tym właśnie problem… Wyznaczają sobie wyzwania, które są praktycznie niemożliwe do osiągnięcia. Np. chcą zarobić z 100 PLN aż 10 000 PLN. Nie da się ukryć, że będzie o to bardzo ciężko. Szczególnie w przypadku osób początkujących, które dopiero raczkują. Nie mają one jeszcze odpowiednio dużo umiejętności, by wygrywać tak wielkie sumy. Wyznaczanie zbyt ambitnych celów ma bardzo negatywne skutki… Sprawia, że jesteśmy coraz bardziej sfrustrowani naszymi niepowodzeniami.

betfan bez depozytu
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy bonus bez ryzyka 600 PLN

Nie cieszymy się z małych wygranych, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że do 10 000 PLN jest jeszcze naprawdę bardzo długa droga… Przez to zaczynamy grać za więcej pieniędzy (niż powinniśmy), obstawiamy zbyt dużo spotkań na pojedynczym kuponie itd. To wszystko prowadzi do tego, że zaczynamy przegrywać coraz więcej gotówki. Może skończyć się to zaś tym, że zbyt ambitny cel będzie… początkiem bankructwa. Warto zatem na to uważać.

Konieczna jest stała aktualizacja swoich planów

Nie może być też tak, że raz wyznaczysz sobie cel, a potem nic już w tym aspekcie nie zmienisz. To do niczego dobrego bowiem nie prowadzi. Cele muszą być na bieżąco aktualizowane. Jeśli spełnisz jedno wyzwanie, to zaraz trzeba zastanowić się nad kolejnymi. Pamiętaj, by były one mierzalne i jednocześnie możliwe do osiągnięcia. Cele muszą być coraz bardziej ambitne (przy zachowaniu odpowiednich proporcji). Dobry typer systematycznie się rozwija, dlatego powinien osiągać coraz to większe zyski. Czasami zaś potrzebna jest zmiana początkowego celu, ponieważ pierwsze założenia były zbyt optymistyczne.

Wyznaczyłeś sobie cel praktycznie niemożliwy do zrealizowania? Dopiero po pewnym okresie na to wpadłeś? Musisz to zatem jak najszybciej zmienić. Po to, by Twojej grze nie towarzyszyła zbyt duża frustracja. Kluczem do sukcesu na tej właśnie płaszczyźnie jest zatem wyznaczanie takich celów, które są w gruncie rzeczy adekwatne do posiadanych w tym momencie umiejętności przez danego typera. Warto to zatem wszystko dokładnie wypośrodkować.

Poprzedni artykułJak grać bez podatku u bukmacherów? Poradnik gracza
Następny artykułFortuna to najlepszy bukmacher w Polsce?
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.