Najnowsza promocja bukmachera BetClic Polska to „Piłkarski Jackpot”. Podczas trwania tej akcji gracz musi wytypować poprawnie spotkania dwudziestej drugiej kolejki angielskie Premier League, aby otrzymać extra premię. Pula nagród przeznaczona przez bukmachera na tą akcję to 20 000 PLN.

Jackpot styczeń 2020

Jackpot w Betclic styczeń 2020

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Piłkarski Jackpot” dostępna jest graczom w dniach od 6 stycznia do 10 stycznia 2020 do godz. 21:00. Warto wiedzieć, że gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi do niej dołączyć. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Ta akcja polega na wytypowaniu poprawnie wszystkich spotkań dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Gracz na każde spotkanie może oddać jedynie typ z oferty podstawowe tj. 1 x 2 „wygrana gospodarzy/goście lub remis”.

Przed nami takie pojedynki jak chociażby Tottenham vs Liverpool, Chelsea vs Burnley, Everton vs Brighton.

Każdy gracz ma prawo oddać pięć zakładów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 złotych.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny BETONLINE

Typerzy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony jako wygrany to oprócz wygranie gotówki podzielą pomiędzy sobą 20 000 złotych!

Środki na kontach zwycięzców pojawią się do 14 stycznia do godz. 23:59.

Kod bonusowy u legalnego bukmachera BetClic 2020

Na start każdy nowy użytkownik bukmachera BetClic może liczyć na bezpieczny pierwszy zakład, aż do 510 złotych. Bonus powitalny będzie jedynie aktywny pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” w formularz rejestracyjnym.

Zakład jak okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki do 510 PLN. W przypadku wygranej gracz otrzyma całą wartość.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 20 PLN dla każdego gracza bez depozytu od TotalBet 2020
Następny artykułDarmowy bonus od Fortuny 2020. Większe wygrane o 50%.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.