Bukmacher Fortuna przedłuża promocję, w której zwiększa wygrane. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym musi być minimum pięć zdarzeń, aby liczyć na większą wygraną. Maksymalny bonus jaki może zostać przyznany graczowi to 50%.

Bonus dla każdego

Bonus dla każdego

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednego wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać do 31 grudnia 2020 roku do godz. 23:59. Typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Wystarczy zawrzeć kupon AKO i dodać do zakładu bonus kursowy. Na każdym kuponie musi być minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy 1.15.

Na kuponie mogą pochodzić z każdej dyscypliny, które znajdują się w ofercie bukmachera Fortuna.

legalny bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher BetClic Polska – kod promocyjny na start

Stawka zakładu jest dowolna, ale gracz sam wybiera stawkę kuponu. Jednak warto jest mieć na uwadze, że zakładu zawarte za środki bonusowe są wykluczone z promocji.

Wysokość bonusu uzależniona jest jedynie od ilości kuponów na zakładzie. Maksymalny bonus może wynieść nawet 50%.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Warto jest wiedzieć, że z ramach tej akcje gracze mogą zagrać dowolną ilość kuponów.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna?

W skład pakietu powitalnego u bukmachera Fortuna wchodzą: bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych, premia za pierwszy depozyt do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez depozytu do 115 PLN.

Użytkownik z powyższych bonusów będzie mógł skorzystać wtedy, kiedy wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Poza tym warto jest wiedzieć, że legalny bukmacher Fortuna swoim graczom oferuje chociażby TV, w której to można obejrzeć mecze za darmo online.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Premier League. Extra gotówka dla typerów BetClic. Pula nagród 20 0000 PLN.
Następny artykułDarmowe kody bonusowe u bukmacherów w Polsce
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.