W dniach od 3 do 9 lutego rozgrywany jest turniej ATP Montpellier. Z tej okazji legalny bukmacher LvBet przygotował promocję graczom, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej, aby liczyć na większą wygraną.

Kupony bez podatku 2020

Kupony bez podatku w LVbet 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Typerzy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 3 lutego do 9 lutego 2020 roku. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że promocją objęte są wyłącznie zakłady zawarte z aplikacji mobilnej, a można ją pobrać ze strony www.LvBet.pl.

polski bukmacher sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju Panów – ATP Montpellier. Typy mogą być z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej akcji są wykluczone wszystkie typy zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że gracz zagrał kupony spełniające powyższe warunki oraz zostały one rozliczone jako wygrane.

Każdy typer w ramach akcji, którą organizuje legalny bukmacher LVbet może zagrać dowolną ilość kuponów.

LvBet Kod promocyjny za darmo

Każdy nowy gracz na start może już na start otrzymać 20 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”.

W dodatku za każdą z dwóch pierwszych wpłat gracze mogą liczyć na extra premię. Typer za pierwszy depozyt może otrzymać do 1000 złotych, zaś za drugi do 500 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułBetfan bezpieczny Polski bukmacher internetowy
Następny artykułGdzie oglądać legalnie mecze na żywo?
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.