W dniach od 3 do 9 lutego rozgrywany jest turniej ATP Montpellier. Z tej okazji legalny bukmacher LvBet przygotował promocję graczom, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać kupon z aplikacji mobilnej, aby liczyć na większą wygraną.

Kupony bez podatku 2020

Kupony bez podatku w LVbet 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Typerzy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 3 lutego do 9 lutego 2020 roku. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tez się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że promocją objęte są wyłącznie zakłady zawarte z aplikacji mobilnej, a można ją pobrać ze strony www.LvBet.pl.

polski bukmacher sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju Panów – ATP Montpellier. Typy mogą być z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej akcji są wykluczone wszystkie typy zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, że gracz zagrał kupony spełniające powyższe warunki oraz zostały one rozliczone jako wygrane.

Każdy typer w ramach akcji, którą organizuje legalny bukmacher LVbet może zagrać dowolną ilość kuponów.

LvBet Kod promocyjny za darmo

Każdy nowy gracz na start może już na start otrzymać 20 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”.

W dodatku za każdą z dwóch pierwszych wpłat gracze mogą liczyć na extra premię. Typer za pierwszy depozyt może otrzymać do 1000 złotych, zaś za drugi do 500 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan bezpieczny Polski bukmacher internetowy
Następny artykułGdzie oglądać legalnie mecze na żywo?
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.