Zakład bez ryzyka do 510 PLN oferuje na start nowym graczom bukmacher BetClic Polska. Jak się okaże kupon przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego!

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Podstawowe czynność tej akcji jest to dokowanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stornie bukmachera www.betclic.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty w obsłudze i nie zajmie zbyt wiele czasu. Z prostej jednej przyczyny wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Istotnym aspektem jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta. Dzięki temu wspomniany operator dokona aktywacji pakietu powitalnego.

polski bukmacher stst kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny BETONLINE

Następnie pozostaje użytkownikowi pozostaje jest dokonanie wpłaty oraz zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

W razie wygranego kuponu cała kwota znajdzie się na koncie gracz. Natomiast jak się okaże się faworyci Cię zawiedli to wspomniany bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu stawki. Maksymalne gracz może otrzymać nawet 510 PLN.

Poza tym ten operator oferuje szereg innych arcyciekawych promocji dla swoich graczy, gdzie można zgarnąć darmowa gotówkę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy w Polsce lista na rok 2020
Następny artykułPula nagród 10 000 PLN. Promocja piłkarska u bukmachera STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.