STS – jak grać u tego bukmachera?

Porządne podmioty hazardowe są coraz częściej wybierane. Obecnie najbardziej popularną firmą bukmacherską jest zaś STS. Warto wiedzieć, że oferowane przez tego buka wydarzenia możesz swobodnie obstawiać na wiele sposobów. Jak dokładnie? Przekonaj się o tym sam!

Obstawianie w lokalach naziemnych

Na początku to była zdecydowanie najbardziej popularna opcja. Lokale stacjonarne dosłownie pękały w szwach. Teraz jest pod tym względem już o wiele inaczej. Cały czas są jednak osoby, które wybierają granie w punktach stacjonarnych STS. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska dba o Klientów. Tych punktów stacjonarnych jest coraz więcej na terenie Polski. Są one zaś zlokalizowane nie tylko w największych miastach, ale także mniejszych miasteczkach. Lokale są bardzo dobrze wyposażone. Możesz korzystać z wydrukowanej oferty albo przeglądać ją dzięki nowoczesnym urządzeniom postawionym na stolikach. Poza tym nie ma problemu, by obstawiać oraz śledzić rozmaite wydarzenia sportowe. W takich lokalach są bowiem telewizory, na których można oglądać np. spotkania Premier League. Kto szczególnie decyduje się na taki sposób typowania? Są to osoby starsze. Poza tym chodzi nam o ludzi, którzy mieszkają relatywnie niedaleko lokali stacjonarnych STS itp.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Typowanie przez sieć

Jak jeszcze możesz obstawiać oferowane wydarzenia? Np. ze swojego konta internetowego. Warto się zaś zarejestrować, by otworzyć sobie drzwi do wielu bonusów itp. Ogólnie typowanie przez sieć jest też szalenie wygodne. Możesz posyłać wirtualne kupony o dowolnej porze dnia i nocy. Zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Należy zaznaczyć, że STS oferuje świetne bonusy dla swoich Klientów. O co chodzi dokładnie? Nie wiesz, jaki kod promocyjny wpisać w STS? W czasie rejestracji konta należy podać hasło. Dzięki temu będziesz mógł potem zainkasować bonus bez depozytu w kwocie 25 PLN. Ten kod promocyjny to zaś „PEWNE25”. Dodatkowo możesz zainkasować, ponieważ obie te promocje wzajemnie się ze sobą nie wykluczają, promocję 100% do 1200 PLN od premierowej wpłaty. Zachęcamy do wykorzystania oferowanego bonusu w całości. Wszak dzięki temu będziesz miał na swoim koncie 2400 PLN. Na pewno w tym momencie wiele osób spyta, jakie są warunki obrotu tymi promocjami. Dość proste do zrealizowania. Ogólnie trzeba zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Co jeszcze się tutaj liczy? Minimalne kursy powinny wynosić 1,91. Warto wiedzieć, że na poczet obrotu są zaliczane tylko kupony rozliczone „na zielono”, czyli wygrane. Ogólnie jednak te warunki nie są zbytnio restrykcyjne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja mobilna

Możesz także obstawiać dzięki temu narzędziu. Zastanawiasz się, jak pobrać aplikację STS? Musisz tylko postępować zgodnie ze wskazówkami. Samo pobranie na telefon to pierwsza część. Aby korzystać z tego narzędzia, aplikacja musi by potem zainstalowana. Generalnie jednak wszystko odbywa się intuicyjnie. Cały proces jest prosty oraz jednocześnie szybki. Co jeszcze warto zauważyć? Jeśli się z nim już uporasz, to będziesz mógł za darmo korzystać z aplikacji mobilnej w czasie typowania rozmaitych wydarzeń z oferty STS.

Poprzedni artykułSystemy bukmacherskie – który jest najlepszy dla początkujących?
Następny artykułBukmacher Betclic – poradnik gry