Głupio byłoby zdecydować się (w finalnym rozrachunku) na pierwszego z brzegu bukmachera online, który nie ma odpowiednich zalet, prawda? Dlatego też tego procesu nie ma sensu niepotrzebnie przyspieszać… Obecnie coraz więcej osób wybiera podmiot hazardowy o nazwie Betclic. Jak typować wydarzenia? Dlaczego warto tam w ogóle obstawiać? A jeśli jesteś fanem świata freak fightów, to tym bardziej należy przeczytać poniższy poradnik.

Zapoznaj się z podstawami obstawiania

Kompletnie nie masz zielonego pojęcia, jak się tutaj odnaleźć? Interesujesz się sportem i chcesz inwestować swoje pieniądze właśnie w zakłady bukmacherskie? Uważasz, że to w Twoim przypadku będzie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie? W takim razie czas poznać podstawy. Chcesz posiadać konto w Betclic? Ta firma bukmacherska oferuje rozmaite wydarzenia. Na każde są wystawiane notowania. W sumie nie wiesz dalej, czym są kursy bukmacherskie? Są to właśnie rozmaite notowania na wydarzenia. Załóżmy, że chcesz zagrać pojedynek na korcie tenisowym. W tym przypadku masz dwie opcje do dyspozycji. Np. 1,70 na gracza gospodarzy i 2,00 na zawodnika gości. Uważasz, że wejdzie „jedynka” i masz zamiar postawić za 20 PLN? W takim razie należy kliknąć w kurs 1,70. Ten typ zostanie dodany do kuponu. Ile możesz wygrać? 29,92 PLN. Wynika to z pomnożenia kursu, stawki oraz odjęcia od tego wszystkiego podatku. W teorii im mniejszy kurs, tym większe prawdopodobieństwo, że wejdzie on w praktyce. Nie zawsze jednak się to sprawdza. Wszak w zakładach bukmacherskich nie brakuje niespodzianek…

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Dlaczego ta firma bukmacherska ma tak wielu Klientów?

Z wielu względów. Na pewno ten podmiot hazardowy działa legalnie. Był co prawda pewien okres, kiedy to Betclic wycofał się z naszego rynku. Na szczęście nie na długo. Warto zaznaczyć, że teraz wszystko jest zaś zgodne z prawem. Możesz to sprawdzić np. na stronie tego buka. Dodatkowo firma hazardowa Betclic oferuje możliwość obstawiania nie tylko stricte przez sieć. To tutaj nie wszystko. Dodatkowo działa przecież bardzo przydatna aplikacja Betclic. Dzięki niej możesz obstawiać nawet będąc poza własnym domem lub mieszkaniem… Dlaczego jeszcze ludzie uwielbiają tego bukmachera? Chodzi o świetne bonusy na start. Poza tym nie brakuje promocji dla stałych, lojalnych użytkowników. Co jeszcze ma znaczenie? Wysokie kursy oraz bardzo hojna oferta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wytypuj walki Fame MMA w Betclic!

W tej firmie bukmacherskiej możesz obstawiać rozmaite dyscypliny (nie tylko te, które są bardzo popularne). Nie ma problemu, by np. zagrać coś z Fame MMA. Jesteś fanem tej federacji? W takim razie warto wiedzieć, że walki Fame MMA możesz obstawiać wyłącznie w bukmacherze online Betclic. Jest to bowiem sponsor tej organizacji. Należy zaznaczyć, że już niedługo zbliża się zaś 13. edycja tego show. W Gliwicach, 26 marca 2022 roku, dojdzie do dziewięciu pojedynków. Najbardziej oczekiwanym starciem jest walka pomiędzy Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Na Fame MMA możesz obstawiać zakłady podstawowe oraz kilka opcji dodatkowych.

Poprzedni artykułSTS – jak grać u tego bukmachera?
Następny artykułTypy bukmacherskie na Sport Betfan – jakie dyscypliny można obstawiać przy ich pomocy?