O 50% bukmacher LvBet zwiększa depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty za co najmniej 25 PLN, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Darmowy bonus za rejestrację do 200 PLN od LvBet

Darmowy bonus za rejestrację do 200 PLN od LvBet

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest od 5 do 9 września do godz. 23:59. W tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Minimalna kwota jaka bierze udział w tej promocji to 25 PLN. Meksykanie można otrzymać 200 PLN. Taka kwota trafi do gracza, który dokonał depozytu za co najmniej 400 PLN.

Gracz, który dokona wpłaty otrzyma bonus o wartości 2% z mnożnikiem „x25”. Wystarczy wówczas zagrać kupon AKO, na który będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.25. Kurs całkowity natomiast będzie wynosić musiał 2.50.

Następnie należy na dole kuponu zaznaczyć opcje „mnożnik x25”. To sprawi, że stawka automatycznie zostanie zwiększona.

bukmacher betclic polska bonus
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

LvBet: Bonus za darmo od bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet przyznaje darmową gotówkę nowym graczy o wartości 20 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BEONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że na koncie gracza pojawi się darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto tnie ryzyko przegranej. Zwrot do 200 PLN
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.