Przed nami pierwsza seria zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bukmacher BetClic przyznaje bonus za przegrany kupon

Bukmacher BetClic przyznaje bonus za przegrany kupon

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wczesnej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom od 16 do 18 września. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się JEDYNIE kupony AKO, na których muszą znajdować się WYŁĄCZNIE typy z Ligi Mistrzów z pierwszej kolejki. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to pięć, zaś kurs łączny musi wynieść co najmniej 5.00.

Kupon musi zostać zagrany za nie mniej niż 50 PLN.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez depozytu u bukmachera Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który zawarł kupon i spełnia on powyższe warunki tej akcji, a poza tym wystąpił na nim jeden błąd to bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 19 września.

BetClic: jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje na start nowym użytkownikom kupon bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby aktywować Cashbacka.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGotówka do wygrania dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Następny artykułLegalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.