Cieszyć może to, że w firmie bukmacherskiej Betfan nie brakuje wielu rozmaitych dyscyplin do typowania. W tym gronie znajduje się np. hokej na lodzie. Czy Polacy chętnie obstawiają zakłady na ten sport? Jakie konkretnie rozgrywki są tutaj zdecydowanie najbardziej popularne? O tym można dowiedzieć się po przeczytaniu poniższego poradnika.

Największym zainteresowaniem cieszą się zakłady na NHL

Od razu warto wyjaśnić pewien aspekt. Na pewno hokej na lodzie nie jest w naszym kraju dyscypliną topową pod kątem zainteresowania. Na pierwszym miejscu w tej konkretnej kategorii bezwzględnie znajduje się piłka nożna. Dalej są skoki narciarskie (w sezonie zimowym) i siatkówka. Coraz więcej do powiedzenia ma na tym froncie także tenis ziemny. Zwłaszcza że spore sukcesy zaczyna odnosić Iga Świątek. Hokej na lodzie aż takiego zainteresowania zasadniczo nie wzbudza. To jednak nie oznacza, że w naszym kraju nie ma sympatyków tej dyscypliny. Szczególnie chodzi o rozgrywki NHL.

Chcesz je typować? W związku z tym wejdź na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. Tam możesz dokonać rejestracji konta. Co może być obstawiane z NHL? M.in. zakłady długoterminowe. Np. na triumfatora danej kampanii. W ofercie znajdują się oczywiście liczne zakłady krótkoterminowe. Odnoszą się one do poszczególnych potyczek. Poza tym możesz obstawiać wydarzenia w trybie przedmeczowym oraz live. Aktualnie jesteśmy na etapie ćwierćfinałów w sezonie 2021/22 (w NHL). Rozgrywki wchodzą zatem w decydującą fazę. Jeśli interesujesz się tym sportem, to nie ma przeszkód, by na stronie online Betfan spróbować swoich sił.

Mistrzostwa Świata także są chętnie typowane

Jakie rozgrywki (poza NHL) wzbudzają w naszym kraju relatywnie spore zainteresowanie? Na pewno warto tutaj wspomnieć o Mistrzostwach Świata. Co ciekawe, są one aktualnie rozgrywane. W grze znajdują się m.in. reprezentacje Kanady, czy Stanów Zjednoczonych. Oferta firmy bukmacherskiej Betfan na te rozgrywki jest bardzo bogata. Warto zauważyć, że możesz obstawiać zakłady długoterminowe lub krótkoterminowe. Jeśli chodzi o pojedyncze spotkania, to nie ma problemu, by typować zakłady 1×2, overy, undery, czy handicapy itp. A im więcej opcji, tym oczywiście lepiej dla potencjalnego Klienta zainteresowanego tym sportem. Firma bukmacherska Betfan na szczęście dba o to, by dostępnych wariantów na spotkania hokejowe nie brakowało.

Jakie inne rozgrywki znajdują się w ofercie Betfan?

Mówi się, że „koszula bliższa ciału”. To powiedzenie można odnieść do pewnej sytuacji dotyczącej zakładów bukmacherskich. Nie brakuje bowiem osób, które chętnie typują (na co dzień) rozmaite wydarzenia związane z polską ligą hokeja na lodzie. Jej poziom pozostawia naprawdę sporo do życzenia, ale i tak jest wielu chętnych, którzy obstawiają przeróżne wydarzenia; krótkoterminowe, czy długoterminowe. Na co jeszcze można się tutaj zdecydować? Na rozmaite rozgrywki klubowe (ligowe oraz pucharowe). W ofercie Betfan nie brakuje także meczów polskiej reprezentacji narodowej itp.

Poprzedni artykułTypy bukmacherskie na Sport Betfan – jakie dyscypliny można obstawiać przy ich pomocy?
Następny artykułRanking bukmacherów na obecny rok – kto aktualnie jest w topce?
Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów online wygrywają Betclic, STS i Fortuna.