Legalny bukmacher TOTALBet oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny. Wystarczy dokonać rejestracji, aby na start otrzymać dwa darmowe freebety o wartości 15 PLN oraz 10 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Bonus na start u bukmachera TOTALBET

Bonus na start u bukmachera TOTALBET

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który nie posiadał jeszcze konta u bukmachera TOTALBet. Jest to dobra okazja żeby zainteresować się ofertą tego legalnego w Polsce bukmachera online.

Regulamin tej akcji jest bardzo prosty, a sam proces w żadnym wypadku nie jest trudny oraz skompilowany. Wystarczy jedynie w dniach od 22 do 23 do godz. 23:59 dokonać rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Wystarczy tam jedynie podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w TOTALBet ?

Chcąc aktywować w Totalbet bonus należy wpisać kod promocyjny LM2019 podczas rejestracji konta. Trzeba jednak pamięta, że jest to jedyny moment na wpisanie tego kodu!

To sprawi, że po porpawnej werfikacji danych darmowy freebet o wartości 15 PLN trafi na konto gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

BetClic kod promocyjny na start

Po utrzymaniu darmowych środków gracz może już zagrać kupon. Bukmacher TOTALBet dopuszcza kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, ale kurs ich nie może być mniejszy niż 2.00. Natomiast stawa musi wynieść dokładnie 15 PLN.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oferta tego operatora jest bogata, a poza tym w świecie sportu nie brakuje ciekawych wydarzeń. Tym bardziej, że przez trzy wieczory będziemy mogli oglądać pojedynki zarówno w Lidze Mistrzów jak i Lidze Europy

Jednak to nie wszystko. Ta promocja łączy się z pakiet powitalnym bukmachera TOTALBet, w którym operator przyznaje darmowy bonus o wartości 10 PLN. To wszystko sprawia, że za sama rejestrację i to bez dokonania żadnej wpłaty gracz może otrzymać 25 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLigue 1: Promocje u bukmachera LvBet
Następny artykułLegalni bukmacherzy w Polsce lista na rok 2020
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.