Przed nami Mistrzostwa Europy 2019 w siatkówce. W związku z tą imprezą bukmacher Fortuna przeprowadza promocję, w której to nagrodzi dziesięciu najlepszych typerów, którzy otrzyma nagrody bonusowe.

Fortuna darmowy bonusy za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy

Fortuna darmowy bonusy za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak promocja dostępna jest graczom w dniach od 13 do 15 września.

W promocji biorą udział jedynie kupony SOLO lub AKO, na których znajdują się tylko zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce.

Niewątpliwie jest z czego wybierać, bowiem oferta operatora jest dosyć bogata. Poza tym swoje pojedynki rozegrają Polacy, którzy zmierza się w pierwszej fazie turnieju z Holandią oraz Estonią.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez depozytu u bukmachera Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Kupon może zostać zagrany zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internatowej bukmachera Fortuna.

Bukmacher nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów, którzy spełniają powyższe warunki promocji oraz z najwyższymi wygranymi.

Podział nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankingu:Nagroda
1-3 miejsce500 PLN
4-6 miejsce300 PLN
7-10 miejsce100 PLN

Bonus na start od bukmachera Fortuna:

Gracz, który dokona rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna i wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w zamian darmowy bonus o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Dodatkowo bukmacher Fortuna zwiększa pierwszy depozyt swoim graczom. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, aby otrzymać bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy kupon za aktywność od STS
Następny artykułGotówka do wygrania dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.