Bukmacher STS oferuje darmowy bonus dla aktywnych swoich typerów. Wystarczy zagrać cztery kupony na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, aby otrzymać darmowy bonus i to nie niezależenie od rozliczenia kuponu.

Bonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS

Bonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednego okresu.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy etap trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej akcji to zagranie czterech kuponów na przestrzeni jednego okresu rozliczanego. Kupony muszą zostać zagrane i rozliczeniowe. Bukmacher wymaga, żeby kurs każdego z tych kuponów wynosił minimum 1.85. Poza tym minimum jeden z kuponów:

  • musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmachera STS
  • muszą na nim znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE

Warto jest wiedzieć, że stawka kupon musi wynosić DOKŁADNIE 11 PLN.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez depozytu u bukmachera Etoto. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera darmowy bonus o wartości 11 PLN i to niezależenie od tego jak jego kupony zostały rozliczone. Bonus znajdzie się maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

W każdym etapie gracz może otrzymać jeden bonus.

Darmowy freebet bez depozytu od bukmachera STS:

Legalny polski bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus i to bez dokonają żadnej wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, w zamian bukmacher przyzna mu bonus bez dokonania depozytu.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowy bonus równowartości depozytu. Użytkownik może otrzymać maksymalnie 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS – wrzesień 2019
Następny artykułMistrzostwa Europy siatkarzy darmowe bonusy od bukmachera Fortuna
Najlepsze bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów internetowych jak Betclic, Superbet, Etoto czy Fortuna. Promocje bukmacherów legalnie działających w Polsce.